B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

Toplu Sipariş
B2B Sistem - Mobil Sipariş Toplama - Saha Satış ProgramıDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

Önümüzdeki dönemdeki sevkiyatlarınız ile ilişkili siparişleriniz için sipariş rezervasyonlarına ihtiyaç duyar. Toplu sipariş ile dönem öncesi siparişleri hızlandırmak ve müşterilere daha iyi hizmet sunmak için kullanılır.

mobil sipariş toplama, b2b sistem, saha satış programı,

Toplu sipariş, belirli serilere ait ürünlerin planlanan süreler içinde müşterilere teslim etmek üzere, etkili bir şekilde sipariş rezervasyonlarının yönetilmesine olanak tanır.

saha satış programı, mobil sipariş toplama, b2b sistem,

Dönemsel satış yapan satışçılar, satış dönemi öncesi sadece müşteri eğitimleri ve müşterilerini konumlandırmak için çaba gösterirler. Ve zamanı geldiğinde, ön sipariş dönemi başlatılır ve BAYS içerisinden ön sipariş talepleri kolaylıkla tek bir form içerisinde oluşturulabilir. Ayrıca sipariş süreçlerini daha da kolaylaştırmak amacıyla birden fazla forma da hazırlanan sipariş bölünebilir.

b2b sistem, saha satış programı, mobil sipariş toplama,

Bir defa siparişinizi böldükten sonra farklı zamanlara bunların miktarlarını ve sevkıyat planlarını ve indirimlerini tanımlayabilirsiniz.

mobil sipariş toplama, b2b sistem, saha satış programı,

Ön satış dönemlerinde satış temsilcilerinin performanslarını arttırırken, satın alma taahhütleri ile üretim planlama tahminlerini ve toplam satış adetlerinin arttırılmasında yardımcı olur.

saha satış programı, mobil sipariş toplama, b2b sistem,

Eğer müşterinin sevkıyatlarının birden farklı lokasyona gönderilmesini talep ediyor ise, aynı şekilde ön sipariş süreçlerini aynı hızda yürüterek toplu sipariş verebilir.

b2b sistem, saha satış programı, mobil sipariş toplama,