B2B Sistem Çözümleri Sunar | BAYS

BAYS API Özellikleri
B2B Sistem - B2B Yazılım - EntegrasyonlarDemo
Bu özellikle ilgili demo talebi için Tıklayın!

Siparişleriniz,müşterileriniz ve ürünleriniz her zaman senkronize olabilmek için BAYS ile ERP arasında BAYS-API bağlantı aracını kullanmanız gerekecektir.

b2b sistem, b2b yazılım

Stok durumunu gerçek zamanlı olarak gösterebilmek, satış temsilcilerinizin kendilerinden emin ve doğrulukla satışlarını yapabilmeleri, düşük seviyeli stokları izleyebilmek, siparişleri daha hızlı oluşturabilmeleri ve müşteri memnuniyeti için BAYS-API üzerinden entegrasyon işiniz için elzemdir.

b2b yazılım,b2b sistem.
b2b entegrasyonu

BAYS, güçlü, güvenli, modern bir RESTful web hizmetleri API’si sağlayarak üçüncü taraflara veri aktarımlarını otomatik olarak gerçekleştirir ve işleriniz kolaylaştırır. Platformumuz, verileriniz size aittir prensibine bağlı olarak; kolaylıkla, güven içinde ve perfomanslı bir şekilde erişebileceğiniz şekilde size sunuyoruz.

b2b sistem, b2b yazılım.
b2b sistemi entegrasyonu

BAYS API, programcılar tarafından, programcılar için tam okuma (GET) ve yazmayı (POST,PUT,DELETE, PATH) ve tüm temel veri tiplerini destekleyecek şekilde entegrasyon için ihtiyaç duyduğunuz hassaslık ve esneklikte işinizin sürekliliği için hazırlandı.

b2b yazılım, b2b sistem.
bayi yönetim sistemi entegrasyonu

BAYS API servisleri yalnızca en hassas verilerinizin güvenli aktarımı için HTTPS üzerinden SSL kullanarak taşınmasını sağlar.

b2b sistem, b2b yazılım